עמוד הבית מאמרים עיצוב אתרי אינטרנט בנית אתר אינטרנט על מערכת מוכנה או בניית אתר בהתאמה אישית-מה עדיף?

בנית אתר אינטרנט על מערכת מוכנה או בניית אתר בהתאמה אישית-מה עדיף?

כשאתם BuildSiteSmallPicעומדים לראשונה לבנות אתר אינטרנט שייצג אתכם ברשת עליכם להביא בחשבון מספר פארמטרים חשובים. לאיזו מטרה מוקם האתר, למי הוא מיועד והאם בעתיד יידרש לפתחו. אם אתם מעוניינים להקים אתר תדמית שיפעל ככרטיס ביקור מורחב בלבד והנכם מוגבלים בזמן ובתקציב העומד לרשותכם, בהחלט יש לשקול את בנייתו על מערכת מוכנה שמהווה את הפיתרון המהיר והזול לעומת בניית אתר המותאם בדיוק לצרכי הלקוח.

בבניית אתר על מערכת מוכנה תהנו מהאפשרויות הבאות:

בניית האתר כולל עיצובו - ניתן לבחור ממגוון התבניות המוכנות, עיצוב המתאים לנושא האתר ולהתאימו לאתר שלכם מבחינת התוכן.
אפשרות נוספת היא בניית האתר שלכם על בסיס התבנית שבחרתם ושינויה בקלות יחסית בעזרת רכיבים מוכנים כגון:טפסים, אזורי טקסט, צורות הנדסיות, אלמנט ייבוא תמונה או וידאו ועוד הקיימים במערכת, כך שאין צורך להתעסק בקוד.
עדכון האתר - המערכת מאפשרת עדכון החומרים די בקלות כגון: טקסטים, תמונות וכדומה, בכוחות עצמכם.
קידום האתר - גם נושא הקידום מטופל במערכות אלה והאתר מותאם באופן אוטומטי לגוגל ומנועי חיפוש נוספים.
יש לציין כי לשם התאמת האתר לקידום אורגאני יש לטפל בדפי האתר, בכל אחד בנפרד, ולהגדיר להם נתונים המסייעים בכך כמו למשל הגדרת כותרת, תקציר ומילות מפתח תואמות.

החיסרון הבולט בבנית אתר במערכת מוכנה הוא המבנה הקבוע של האתר מבחינת הפונקציות הקיימות בו, שאינו מאפשר עריכת שינויים ספציפיים בהתאם לדרישת הלקוח וסוג האתר. תכנת יוכל לערוך התאמות ושינויים מסויימים אך לקוח קצה מוגבל לתבנית המסופקת לו. גם אפשרויות שינוי עיצוב האתר מוגבלות. הוספת אתר בשפה נוספת כרוכה בעבודה רבה, כמעט כמו לבנות את האתר מחדש.

BuildSiteBigPic

לעומת זאת אתר המותאם באופן אישי לצרכי הלקוח הוא בהחלט המועדף עלי.
עלותו אמנם יקרה יותר ובנייתו ועיצובו אורכים זמן רב יותר אך בנייתו נעשית בצורה התפורה למידות העסק ותוכל לשרתו שנים רבות בהצלחה. העיצוב נעשה בהתאמה אישית ללקוח, הוא כולל מערכת תוכן המותאמת בדיוק לתוכן האתר וליישומים הקיימים בו. האתר בנוי באופן כזה המאפשר להוסיף ולפתחו בעתיד בקלות מבלי לבנותו מחדש.

אז גם אם בוער לכם להקים אתר ישר ומיד, עצרו רגע ותחשבו באיזה אופן הכי מתאים לכם להקימו כך שישרת אתכם לזמן רב.
אתר אינפורמטיבי בלבד כמו אתר תדמית לדוגמה שאינו דורש עדכונים תכופים אם בכלל, בהחלט יכול להיות מוקם על מערכת מוכנה ובכך לחסוך לחסוך לכם כסף וזמן הקמה.

חשבו על מהות העסק שלכם וכיצד אתר אינטרנט אמור לייצגו ולעזור לו לצמוח בהצלחה בעתיד.

כל הזכויות שמורות לסטודיו שרה קמינר
טלפון: 04-8670548    דואר-אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בניה ואחסון Ahoy IT סוכנות דיגטל
Studio Sara